CS:GO En Ucuz ve Güvenilir Win Boost Satın Alın 2021 Güncel

En Güvenilir ve En Ucuz Boost işlemleri, 2021 yılına ait Güncel Rank Boostingler ve Hizmetlerimizin yer aldığı yazımızı siz değerli müşterilerimiz için derledik.

Cs:Go Win Boost;

2012 yılından beri oyun severlerin ilgi ve merakla yoğunlaştığı Counter Strike: Global Offensive yani en kısa adıyla CS:GO, hayran kitlesini giderek artıyor ve oynanma rekorları kırmaya devam ediyor. Sıradan bir aksiyon oyunu gibi görünse de bünyesinde büyük stratejiler barındıran bu oyun, saatler boyunca oyuncuyu ekrana kilitlemeyi başarıyor. Belli rütbeler üzerine kurulu olan CS:GO oyun sisteminde, oyuncunun rekabet duygusunu harekete geçiren şey ise seviye atlamak değil, rütbe arttırmak. Belli başlı rütbelere sahip olan oyunda rütbeler; Gümüş 1,2,3,4 ve Altın Nova 1,2 ve benzerleri olarak devam ediyor. Oyuncular kendi ekip arkadaşları ile maç atarak rütbe kazanmak için mücadele ediyorlar. Bazen rütbe edinmek haftaları aldığından oyuncu için vazgeçilmez derecede bağlılık yaratan bu oyunda oyuncular dışarıdan bir takviyeye ihtiyaç duyuyorlar. CS:GO’nun sunmuş olduğu sistemde tek başına yükselmek ne yazıkki çok zor. Boosting denen yükseltme işlemi sayesinde oyuncunun saatlerce, günlerce oyun oynamasına ihtiyaç kalmıyor.

 

Cs:Go Win Boost (Yerleştirme Maçı) Nedir?

CS:GO Win Boost, Türkçe anlamıyla Yerleştirme Maçı, CS:GO fanatikleri için gelecek zamanlarda nasıl bir oyun oynayacağını belirleyen bir maçtır. Çünkü CS:GO’da ilk seferde oynanacak olan on maç, tüm oyunun kaderini belirler niteliktedir. Oyun oynarken gerçek anlamda keyifli vakit geçirmek isteyen oyuncunun, ilk on maçı güvence altına alması çok büyük önem taşır. Maçlarında en yüksek sonuçları elde etmek isteyen oyuncunun maçlara boosting işlemi yaptırması, istediği seviyeye en hızlı ve rahat şekilde ulaşmasını sağlar.

CS:GO Evi olarak sizlere, on garanti maçınızın olması imkanını sunuyoruz. Uzun yıllardır oyun oynayan profesyonel Booster’lerimiz sayesinde istediğiniz maç kazanım sayısını elde edebilirsiniz. İlk seferde oynanacak olan on maçtan elde edilen kazanımla rütbe yükseltebilir veya rütbe atlayabilir oyuncu, Win Boost işlemi gerçekleştirmek istediği zaman profesyonel Booster’lerimizle iletişime geçilerek uygun bir tarih belirlenir. Oyuncunun maç esnasında oyuna giriş sağlaması tamamiyle hizmeti engellememekle beraber, birçok dezavantaj yaratabilir. Örneğin, oyunun yavaşlaması veya iki ayrı IP üzerinden erişim sağlandığının gözükmesi gibi bazı olumsuz riskler taşır. Oyuncunun yerleştirme maçlarının oynandığı esnada hesabına erişim sağlaması bazı tehlikelere yol açabileceğinden kaynaklı tarafımızca önerilmemektedir. Yerleştirme maçlarına boosting uygulayacak olan booster, bir başka konum üzerinden oturuma erişim sağlayacağı için oturum sahibine ait olan olan steam hesabı 7 gün boyunca takaslara kapatılır. 7. Gün sona erdiğinde oturum sahibi steam guard’a aç-kapa yaparak süresinin tekrar aktif olmasını gerçekleştirebilir. Win Boost işlemi, istenilen maç kazanım sayısına göre değişiklik göstermekle beraber çoğu zaman 4-5 gün süren bir işlemdir.

Cs:Go Ucuz ve Güvenli Win Boost Satın Alın

Piyasada etkinliğimizi ve başarımızı kanıtlamış olmamızın getirdiği güvenle  CS:GO Evi olarak siz değerli oyun severler için yıllardır oyun oynayan profesyonel bir Booster ekibi ile hizmet veriyoruz. CS:GO’da uzmanlaşan ekibimizin gerçekleştireceği boosting işlemi ile ilk on maçınızın veya henüz tamamlamadıysanız kalan maçlarınızın kazanımını en ucuz ve en güvenilir haliyle garantiliyoruz. Zamanınızın büyük bir çoğunluğunu rütbe arttırmaya çabalamak yerine profesyonel oyunculardan hizmet alıp istediğiniz rütbeden oyununuza devam edebilirsiniz. Bilgisayarınızı ve oturumunuzu tehdit edebilecek hiçbir 3. Parti yazılım kullanmamakla beraber oyunların hiçbirinde hile kullanmamaktayız.