Hakkımızda

CS:GO evi, uzun yıllardır oyun oynayan ve diğer oyun severlerle buluşma hayalini gerçekleştiren bir oyun evidir. Oyun dünyasının insanlara sunmuş olduğu hayal gücü ve özgür alan imkanlarıyla sonuna kadar tadına varılması gerektiğini düşünüyoruz. Oyunların insanların gerçek hayatında ve düşüncelerinde büyük ölçüde rol oynadığını görüyor ve elimizde barınan bu durumu fırsata çevirmek için çaba harcıyoruz. Her oyun severin ve her türden oyun takipçisinin sahip olduğu ilgi, merak ve coşkuyu bizler de hissettiğimiz için her bir oyun severin hayal dünyasına daldığını gördükçe mutlu oluyoruz.

CS:GO Evi, oyun fanatiklerinin istediği şekilde destek alıp ilerleyebilmesi ve özgür dünyasında kendini daha çok geliştirmesi için kurulmuş olan bir evdir. Yıllardan beri oyun oynamayı bir meslek olarak değil; bir hayat tarzı, yaşayış biçimi olarak sürdüren oyuncularımızdan her biri alanlarında uzman ve profesyoneldir. Amatör bir ekip değil, işinin ehli bir kadro ile çalışmayı hedefleyen CS:GO Evi’nin en çok sevilme sebeplerinden bir tanesi yüzde yüz güvenilir bir ortam yaratmayı sağlamış olamamızdır.

CS:GO Evi olarak, yılların getirdiği tecrübe ile giderek kalitemize kalite etmeye devam ediyoruz. Birinci önceliğimizin güven ve müşteri memnuniyeti odaklı olması bizleri bulunduğumuz piyasada her geçen gün daha fazla yol katederek daha fazla oyun sever ile buluşmamızı sağlıyor.

Boosting işlemi uygulamasındaki başarımız ve tecrübemizin bilinirliğine dayanarak , sektördeki en hızlı boosting servisi olduğumuzu iddia ediyoruz.

CS:GO Evi, fiyat perfomans olarak piyasada birinci sınıf kalite hizmet sunan bir oyun evidir. Ucuz ve güvenilir olma konusunda hiçbir rakip tanımıyor ve memnuniyetle hizmet etmeye devam ediyoruz.

Oyun severlerimizle daima iletişim halinde olarak, herhangi bir soruyu CS:GO Evi olarak yanıtlıyoruz. Aynı zamanda oyun severlerimizin isteğine göre, kafalarına takılan herhangi bir soru için siparişleri üzerine atanmış olan Booster’lerimizle iletişim imkanı sunuyoruz. Bu sayede kaliteli hizmet verirken akıllarda bir soru işareti yaratmıyoruz.

CS:GO Evi olarak hiç istemeyiz fakat olası bir sorun yaşamanız durumunda sizlere 7/24 memnuniyetle hizmet veren canlı destek ekibimizle iletişime geçebilir, sorunlarınızı anında çözüme kavuşturabilirsiniz.

Siz değerli oyun severler, Duo Boost gibi oyuna girmemenizin gerektiği boosting işlemlerinde oyununuzun ne durumda olduğunu, ne kadar ilerlediğini, mevcut duruma göre ortalama ne kadar süre içerisinde siparişinizin teslim edileceğini merak ederseniz diye sitemizden oyunlarınızı anlık olarak takip etme imkanı sunuyoruz.

Piyasada ilerde ve en güvenilir isimlerden birisi olmamızı sağlayan çalışma sistemimiz sayesinde siz değerli oyun severler, hiçbir zaman hiçbir şekilde bir risk ihtimaline dahi girmiyorsunuz. Bilgisayarınız ve aktif olarak kullandığınız hesabınızın hiçbir zaman dışarıdan gelecek olan bir tehditle karşılaşmaması için CS:GO Evi’ni devamlı olarak güncelliyor ve kendimizi geliştirmek için gece-gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz.

CS:GO Evi, kendi tarafından hiçbir 3. Parti yazılım veya hiçbir yazılım parçacığı kullanılmamasını garanti eder. CS:GO Evi tarafından satın almış olduğunuz tüm Boost işlemleri kaliteli hizmet anlayışı ile oldukça profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Hiçbir Boost işleminde hile kullanımına gidilmez.

CS:GO Evi olarak, bizler de en az sizler kadar oynadığınız oyundan keyif almanızı istiyoruz.  Her zamankinden daha kaliteli bir Counter Strike: Global Offensive keyfi yaşamak istiyorsanız mutlaka oyunu çok iyi oynayabilen profesyonel oyuncularla beraber oynamalısınız. Bizler de sizler için her geçen gün arttırmaya devam ettiğimiz yeniliklerimizle birlikte bütün CS:GO oyun severlerini birleştireceğimiz kocaman bir aile olmayı hedefliyoruz.