CS:GO En Ucuz ve Güvenilir Rank Boost Satın Alın 2021 Güncel

En ucuz ve Güvenilir Boost, 2021 yılına ait Güncel Rank Boostlar ve Hizmetlerimizin yer aldığı yazımızı siz değerli müşterilerimiz için derledik.

Cs:Go Rank Boost;

2012 yılında Valve ve Hidden Entertainment tarafından hayatımıza giren Counter Strike: Global Offensive yani en bilindik adıyla CS:GO, oyunseverler tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Çok talep gören bu aksiyon oyunu, alışılmışın dışında bir yarış ortamı sunuyor. Diğer oyunların aksine seviye ilerlemesinin değil, rütbe yükseltmenin önemli olduğu bu oyunda rütbe yükseltmek çoğu zaman günler bulabilirken kazanılan rütbede kalmak da çok zorlayıcı. Oyunun bu özelliğinde oyuncular beş kişiden oluşan takım arkadaşlarıyla beraber maç atarlar. Aynı zamanda CS:GO’da oynama devam ettikçe sınırlı sayıda olan kutu ve kart gibi materyaller düşer. Oyunun bittiği esnada her oyuncu için gelişigüzel bazı şeyler gönderilir. Kutuların açılması key ile sağlanır. Bütün silahların hasar (damage) gücü eşittir aynı zamanda da bütün silahların ayrı tasarım ve kimlikleri vardır. Dünya genelinde milyonlara ulaşan bu zevkli aksiyon oyununda başarı elde etmenin bir yolu da dışarıdan destek almaktır. Bizler de CS:GO Evi ekibi olarak Rank Boost hizmetimizi sizlere rahat rahat yükselin diye en ucuz ve en güvenilir şekilde sizler için geliştirdik!


CS:GO Rank BOOST Nedir? 

Rank kelimesi dilimize çevrildiğinde rütbe anlamı taşıyan ve Boost kelimesi ise çevrildiğinde yükseltmek arttırmak anlamı taşıyan kelimelerdir. Rank Boost, Rütbe Yükseltmek anlamına gelen ve CS:GO fanatikleri için oyunun en önem taşıyan kısmıdır. Bu oyunda ayrı ayrı rütbeler bulunur ve her oyuncunun mücadele ettiği çok sayıda rakibi vardır. Bundan kaynaklı rütbe yükseltmek ve rütbede sabit bir şekilde kalabilmek oldukça zorlayıcıdır. Oyunda rütbe yükseltmenin daha kolay olmasını sağlamak için ise Rank Boost işlemi yapılır. İşlem için; oyuncu rütbelerin içerisinde hangi kümede olduğunun ve hangi kümeye yükselmek istediğinin bilgisini verir. Oyunda: Gümüş 1’den 4’e ve sonrasında Seçkin Gümüş, Usta Seçkin Gümüş; Altın Nova 1’den 3’e ve sonrasında Usta Altın Nova; Usta Muhafız 1 ve 2, Usta Seçkin Muhafız, Güzide Muhafız, Efsanevi Kartal, Usta Efsanevi Kartal ve Birinci Sınıf Yüce Usta olarak isimlendirilmiş rütbeler bulunur. Örnek verecek olursak; Oyuncu, rütbesini Altın Nova 1’den Altın Nova 2’ye yükseltmek isteyebilir. Bu işlemlerin yapılabilmesi için CS:GO oyuncusunun oturum bilgilerini ilgili siteyle paylaşması gerekir. Ardından Site, uzun zamandır oyun oynayan başarılı oyuncularına yani booster’lere oturumu devreder ve Rank Boost İşlemine başlanmış olunur. Düşük kümelerin 1 küme yükseltilmesi işlemi çoğunlukla 1 günlük süre zarfında gerçekleştirilir. Daha yüksek kümelere yükseltme işlemi süresi ise istenilen kümeye göre değişkenlik gösterebilir. İşlem sırasında herhangi bir hile uygulanmaz. Ve işlemin düzgün sağlanması için kullanıcının oturma giriş yapmaması gerekir. 


Cs:Go Ucuz ve Güvenli Rank Boost Satın Alın

Uzun yıllardır profesyonel bir şekilde oyun oynamakta olan CS:GO oyuncularımızdan booster hizmeti alabilir ve istediğiniz rütbeye 1 gün içinde rahat bir şekilde geçebilirsiniz. 3.parti yazılım kullanmadığımız ve hile yapmadığımız Rank Boost işleminde en güvenilir ve en uygun fiyatlı olmanın garantisini de sunuyoruz.  Sizler de aynı rank’ta takılıp duranlardansanız veya oynayacak vakit bulamaz haldeyseniz CS:GO Evi’nin sunduğu Rank Boost hizmetini satın alarak rank’ınızı yükseltip dilediğiniz rank’ta dilediğiniz gibi oyun oynayarak, çok zaman harcamadan  oyunun gerçek tadını keyifle alabilirsiniz.