CS:GO En Ucuz ve Güvenilir Duo Boost Satın Alın 2021 Güncel

En güvenilir ve En ucuz Duo Boost İşlemlerimizi ve Güncel 2021 Duo Boost işlemlerimizi içeren yazımızı sizin için düzenleyip güncelledik. 

Cs:Go Duo Boost;

Dünyanın en çok oynanan beş oyunundan biri olan CS:GO kitlesi, tüm hızıyla büyümeye ve genişlemeye devam ediyor. Dünyanın her yerinden her çeşit oyuncuyu buluşturabilen CS:GO, türündeki diğer örneklerinden sıyrılarak farklı bir strateji ile oyuncuları ekranın başına kilitlemeyi başardı.CS:GO, başarılı olmak için oyuncunun bulunduğu level’in değil, elde ettiği rütbenin önemli olduğu bir stratejik aksiyon oyunudur. Oyuncu oluşturduğu ekibi ile birlikte maç atar. Hedef daha çok maç kazanımı değildir. Kendi içinde çok çeşitli kuralları olan oyunda sınırlı sayıda kutu ve kart vardır. Her oyuncunun silahının hasar (damage) gücü aynıdır. Ve tüm silahların kendine özel kimlikleri ve tasarımları vardır. Rütbe arttırmanın çok zor olduğu bu oyunda tek başına mücadele etmek birçok oyuncu için hiç kolay olmamaktadır. Bir oyuncu için milyonlarca rakip içeren bu zevkli aksiyon oyununda yalnız başına rütbe sahibi olmak, CS:GO fanatiklerinin en büyük hayalidir. Fakat bu neredeyse CS:GO standartlarında her oyun da olduğu gibi neredeyse imkansızdır. Dışardan bir destek olmaksızın rütbe yükseltebilmek ve rütbede düşmeden kalabilmek haftaları bulabilir. Biz CS:GO Evi ekibi olarak sizlere tecrübeli Booster’lerimizden Boost hizmeti vermekteyiz. Duo Boost; siz oynarken eş zamanlı olarak profesyonel bir oyuncunun farklı bir hesapla katılıp oyun içinde sizi desteklemesidir. 

 

CS:GO Duo Boost Nedir?

Oyuncu oyundayken profesyonel bir oyuncunun başka bir oturumla oyuna girip, yükseltmek istenilen oturumun yükselebilmesi için oyunda destek verir. Rank Boost’tan ayrılan Duo Boost’un oldukça fazla avantajı vardır. Tercih edilmesini en fazla sağlayan avantajı; Duo Boost’ta oturum bilgilerinizin hiçbirinin istenmemesi durumudur. Duo Boost işlemi yaptırdığınız takdirde oturumunuza farklı bir İP üzerinden girmemiş olursunuz ve böylece boost işlemi yaptırdığınız kimse tarafından görünemez ve herhangi olumsuz bir durum yaşamamış olursunuz. Bu açıdan Duo Boost, Rank Boost’a göre daha güvenilir bir işlemdir denebilir. Avantajları olduğu kadar dezavantajları da olan Duo Boost işleminde, %100 kazanım garantisi verilmez. Duo Boost, dışarıdan bir destek olduğu için burada esas oyuncunun oyun düzeyinin ne derece olduğu da oldukça belirleyici bir faktördür. Aynı zamanda istenilen rütbeye gelinmesi talep edilen süreden daha uzun sürebilir. Burada yine oyuncunun oyun düzeyinin nasıl olduğu etkilidir. Öncelikle CS:GO kümesinde, rütbesinin ne olduğunu ve hangi rütbeye geçmek istediğini belirten oyuncu, hesabında etkin bir şekilde oyun oynarken profesyonel booster oyuna katılarak boost işlemini gerçekleştirir. Oyuncunun Duo Boost işlemi için verdiği siparişten kısa bir süre sonra atama sağlanır. 

 

Cs:Go Ucuz ve Güvenli Duo Boost Satın Alın

Sektörde uzun yıllardan beri bulunuyor olmamızın getirdiği güven ve tecrübe ile sizlere en ucuz ve en güvenli şekilde Duo Boost satın alabileceğiniz bir hizmet sunuyoruz. Tecrübeli ve profesyonel oyuncularımızın vereceği Duo Boost işlemi ile birlikte istediğiniz gibi yükselme şansınız var. Gümüş 1’den Gümüş 2’ye geçmek hiçte zor değil. CS:GO Evi en güvenilir ve en uygun fiyatlı olmasının garantisini veriyor.  Sizler de, profesyonel CS:GO oyuncularımızdan Duo boost hizmeti alabilir, oyun oynarken liginizi nasıl yükselttiğinizi hiçbir raporlanma riski olmadan izleyebilir, istediğiniz lige kadar birlikte olmaya devam edebilirsiniz. Duo Boost işleminin süresi ve ücreti istenilen rütbeye göre değişkenlik gösterebilir.